ИЗДВАЈАМО

10.06.2025.

ПРИЈЕМ У АМБАСАДИ РУСИЈЕ У БЕОГРАДУ ПОВОДОМ ОБЕЛЕЖАВАЊА...
ДЕТАЉНИЈЕ

06.06.2025.

МИНИСТАР ЂОРЂЕ МИЛИЋЕВИЋ У ЈАГОДИНИ: ДОГОВОРЕН НАСТАВАК САРАДЊЕ...
ДЕТАЉНИЈЕ

08.04.2025.

ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА ПОЗВАЛА СВОЈЕ ЧЛАНОВЕ И СИМПАТИЗЕРЕ НА...
ДЕТАЉНИЈЕ
АКТУЕЛНЕ ТЕМЕ

АКТУЕЛНОСТИ

АКТУЕЛНОСТИ - 17.02.2026.

ДАЛИБОР МАРКОВИЋ : НАСТАВЉАМ БРЕНД ПАЛМА

ДАЛИБОР МАРКОВИЋ : НАСТАВЉАМ БРЕНД ПАЛМА

„Од данас настављам бренд, који је бренд, не само у Јагодини и не само у Србији и региону, већ и у свету. Бренд Палма је мој отац изградио до највише лествице, а ја тај бренд настављам у сваком погледу, дакле Далибор Марковић Палма“, изјавио је потпредседник Јединствене Србије и члан Градског већа Јагодине задужен за привреду, буџет и инвестиције Далибор Марковић Палма.

„Тај бренд значи економски национализам и национални прагматизам. Тај бренд значи да је породица смисао живота, тај бренд значи да је највећи патриотизам отворити нове фабрике, нова радна места, да ради свако ко жели да ради и да живи од свог рада, тај бренд значи да се помогне свакоме коме је помоћ потребна кроз социјални програм, а Палмин социјални програм је добио признања најразвијенијих држава Европе и света. Бренд Палма значи да прво добијеш подршку својих комшија, тамо где живиш ти и твоја породица, јер те они најбоље познају, а Палма је у свом Кончареву увек добијао преко 90 посто гласова и увек побеђивао у Јагодини“, казао је Далибор Марковић Палма.

„Бренд Палма значи да си једнако поштован у свом селу, у свом граду и у православном, католичком и исламском свету, а тако је и било и у православној Русији, Грчкој, Румунији и Бугарској, у католичкој Аустрији, Италији, Француској, Немачкој и у исламском Египту и Турској. Тај бренд значи да за тебе не постоје одговори „не знам, не могу, а камоли нећу“. Тај бренд значи да си увек доступан на мобилни телефон и да се свима јављаш и да си једноставно један од грађана. Лествица је високо високо подигнута и ја сам тога свестан и зато настављам бренд Палма“, изјавио је потпредседник Јединствене Србије Далибор Марковић.